• H1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
    Zeeland, Hans vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 feb.UZSC H1 - AZC H1
    8 feb.AZC H1 - ZV De Zaan H1
  • Poulestanden AZC H1 (WBHER Beker Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H122006
    2UZSC H122006
    3AZC H122006
    4Polar Bears H121104
    5ZPB H&L Productions H121104
    6ZVL-1886 Tetteroo H121013
    7Schuurman BZC H121013
    8Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H121013
    9De Ham H121013
    10WIDEX GZC DONK H121013
    11Het Ravijn H121013
    12MNC Dordrecht H120111
    13SVH H120111
    14Waterpolo Den Haag (SG) H120020
    15PSV Waterpolo H120020
    16BZC Brandenburg H120020

    Poulestanden AZC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H112110133
    2WIDEX GZC DONK H112100230
    3ZV De Zaan H11272323
    4AZC H11271422
    5Het Ravijn H11270521
    6ZVL-1886 Tetteroo H11251616
    7Polar Bears H11252514
    8Schuurman BZC H11242614
    9De Ham H11241713
    10SVH H11241713
    11PSV Waterpolo H1122197
    12ZPB H&L Productions H11201111

    Poulestanden AZC H1 (WBHERKF Beker Heren Kwartfinale)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Schuurman BZC H122006
    2UZSC H122006
    3AZC H122006
    4Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H121104
    5ZV De Zaan H120111
    6ZVL-1886 Tetteroo H120020
    7Polar Bears H120020
    8ZPB H&L Productions H120020
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H125 jan.11 - 9
    ZVL-1886 Tetteroo H1 - AZC H118 jan.12 - 14
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Blažević, GoranTeamspelerSpeler
    Brancatello, ClaudioTeamspelerSpeler
    Maklári, AdamTeamspelerSpeler
    Mandolini, JacoppoTeamspelerSpeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspelerSpeler
    Pavličević, NikolaTeamspelerSpeler
    Slade, MarkoTeamspelerDoelverdediger
    Stienstra, JortTeamspelerSpeler
  • Wedstrijdverslagen