• H1

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 241@-1 )
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
    Zeeland, Hans vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 dec.AZC H1 - PSV Waterpolo H1
  • Poulestanden AZC H1 (WBHER Beker Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H122006
    2UZSC H122006
    3AZC H122006
    4Polar Bears H121104
    5ZPB H&L Productions H121104
    6ZVL-1886 Tetteroo H121013
    7Schuurman BZC H121013
    8Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H121013
    9De Ham H121013
    10WIDEX GZC DONK H121013
    11Het Ravijn H121013
    12MNC Dordrecht H120111
    13SVH H120111
    14Waterpolo Den Haag (SG) H120020
    15PSV Waterpolo H120020
    16BZC Brandenburg H120020

    Poulestanden AZC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H111110033
    2WIDEX GZC DONK H11190227
    3AZC H11171322
    4ZV De Zaan H11162320
    5Het Ravijn H11160518
    6ZVL-1886 Tetteroo H11151516
    7Schuurman BZC H11142514
    8De Ham H11141613
    9Polar Bears H11142511
    10SVH H11131710
    11PSV Waterpolo H1111194
    12ZPB H&L Productions H11101101

    Poulestanden AZC H1 (WBHERKF Beker Heren Kwartfinale)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Polar Bears H100000
    2Schuurman BZC H100000
    3Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H100000
    4UZSC H100000
    5ZV De Zaan H100000
    6AZC H100000
    7ZVL-1886 Tetteroo H100000
    8ZPB H&L Productions H100000
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZPB H&L Productions H1 - AZC H17 dec.10 - 15
    AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H130 nov.11 - 5
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Blažević, GoranTeamspelerSpeler
    Brancatello, ClaudioTeamspelerSpeler
    Maklári, AdamTeamspelerSpeler
    Mandolini, JacoppoTeamspelerSpeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspelerSpeler
    Pavličević, NikolaTeamspelerSpeler
    Slade, MarkoTeamspelerDoelverdediger
    Stienstra, JortTeamspelerSpeler
  • Wedstrijdverslagen