• H2

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 242@-1 )
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Plouvier, RuudTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 dec.AZC H2 - Polar Bears H3
  • Poulestanden AZC H2 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WIDEX GZC DONK H210100030
    2Polar Bears H3970221
    3ZV De Zaan H21070321
    4Polar Bears H2960318
    5UZSC H2960318
    6De Ham H2950415
    7ZVL-1886 Tetteroo H2950415
    8AZC H2940512
    9SVH H293069
    10Het Ravijn H291083
    11ZPB H&L Productions H291083
    12Schuurman BZC H290090

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H211003
    2De Ham H311003
    3WIDEX GZC DONK H311003
    4BZ&PC H211003
    5AZC H311003
    6De Ham H200000
    7AZC H200000
    8ZVL-1886 Tetteroo H200000
    9SVH H200000
    10ZPB H&L Productions H200000
    11ZV Haerlem H210010
    12WZC (SG) H210010
    13MNC Dordrecht H210010
    14ZVVS H210010
    15Wiekslag H210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZPB H&L Productions H2 - AZC H27 dec.9 - 11
    AZC H2 - ZVL-1886 Tetteroo H230 nov.12 - 11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspelerDoelverdediger
    Ros, WouterTeamspeler
    Stienstra, WesterTeamspeler
    Stigter, DirkTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen