• H2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Plouvier, RuudTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 feb.UZSC H2 - AZC H2
    8 feb.AZC H2 - ZV De Zaan H2
  • Poulestanden AZC H2 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WIDEX GZC DONK H213130039
    2Polar Bears H313110233
    3ZV De Zaan H21290327
    4UZSC H21390427
    5Polar Bears H21380524
    6ZVL-1886 Tetteroo H21380524
    7De Ham H21150615
    8AZC H21240812
    9Het Ravijn H21340912
    10SVH H21331910
    11ZPB H&L Productions H21310123
    12Schuurman BZC H21301121

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H211003
    2De Ham H311003
    3WIDEX GZC DONK H311003
    4BZ&PC H211003
    5AZC H311003
    6De Ham H200000
    7AZC H200000
    8ZVL-1886 Tetteroo H200000
    9SVH H200000
    10ZPB H&L Productions H200000
    11ZV Haerlem H210010
    12WZC (SG) H210010
    13MNC Dordrecht H210010
    14ZVVS H210010
    15Wiekslag H210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H2 - WIDEX GZC DONK H225 jan.8 - 21
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspelerDoelverdediger
    Jansen, JohnTeamspeler
    Ros, WouterTeamspeler
    Stienstra, WesterTeamspeler
    Stigter, DirkTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen